
Втулка кабіни SCANIA 30x40x8.5 \1357380 \ 040.116
- Готово до відправки
- Код: 040.116
31 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка кабіни SCANIA 30x40x8.5 \1357380 \ 040.116
DT 122456
SCANIA 1357380
DT 122456
SCANIA 1357380
| CASALS 7608 |
| DT 1.22456 |
| FEBI BILSTEIN 39997 |
| SCANIA 1357380 |
| SCANIA 1 357 380 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE 04.44.024 |
Висота [мм]:
8,5 мм
Вага [кг]:
0.24 кг
Внутрішній діаметр:
30 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
40 мм
Вага [кг]:
0,24 кг
Внутрішній діаметр:
30 мм
Висота [мм]:
8,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
40 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 040.116 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Висота | 8.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 30 мм |
| Оригінальний номер | 1357380 |
| Розміри | ø30xø40x8,5 |
- Ціна: 31 ₴

