
Буфер М8х1,25x40x32 кабіни SCANIA 4,P,G,R,T Series \1349810 \ 040.011
- Готово до відправки
- Код: 040.011
155 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Буфер М8x1,25x40x32 кабины SCANIA 4,P,G,R,T Series \1349810 \ 040.011
DT 127305
SCANIA 1349810
DT 127305
SCANIA 1349810
| CASALS 7399 |
| DT 1.27305 |
| FEBI BILSTEIN 18522 |
| PE AUTOMOTIVE 120.112-00A |
| SCANIA 001349810 |
| SCANIA 01349810 |
| SCANIA 1349810 |
Высота [мм]:
32 мм
Вес [кг]:
0.33 кг
Размер резьбы:
M8x1,25
Наружный диаметр [мм]:
40 мм
Вес [кг]:
0,33 кг
Высота [мм]:
32 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
40 мм
Розмір різьби:
M8x1,25
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 040.011 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 мм |
| Висота [мм] | 32 мм |
| Розмір різьби | M8x1,25 |
| Оригінальний номер | 1349810 |
| Марка | Scania |
| Розміри | M8x1,25/ø40x32 |
- Ціна: 155 ₴

