
Буфер кабіни Mercedes d25xd80,5x14 \6743170712 \ 011.236
- Готово до відправки
- Код: 011.236
169 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Буфер кабіни Mercedes d25xd80,5x14 \6743170712 \ 011.236
LEMFORDER 2689201
Mercedes-BENZ 6743170712
Mercedes-BENZ A6743170712
LEMFORDER 2689201
Mercedes-BENZ 6743170712
Mercedes-BENZ A6743170712
| LEMFORDER 26892 01 |
| Mercedes-BENZ 6743170712 |
| Mercedes-BENZ A6743170712 |
Висота [мм]:
14 мм
Вага [кг]:
1.21 кг
Внутрішній діаметр:
25 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
80,5 мм
Вага [кг]:
1,21 кг
Внутрішній діаметр:
25 мм
Висота [мм]:
14 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
80,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 011.236 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 14 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 80.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 25 мм |
| Висота [мм] | 14 мм |
| Оригінальний номер | 6743170712 |
| Марка | Mercedes |
| Розміри | ø25xø80,5x14 |
- Ціна: 169 ₴

