
Втулка 32x60x41 кабіни IVECO Eurotrakker,Strails \500357265 \ 060.137
- Готово до відправки
- Код: 060.137
284 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 32x60x41 кабіни IVECO Eurotrakker,Strails \500357265 \ 060.137
DT 777200
IVECO 500357265
DT 777200
IVECO 500357265
| BERGKRAFT BK6120265 |
| DT 7.77200 |
| FEBI BILSTEIN 32251 |
| IVECO 5 0035 7265 |
| IVECO 5 0035 7265 |
| IVECO 500357265 |
| PE AUTOMOTIVE 020.150-00A |
Висота [мм]:
41 мм
Вага [кг]:
2.4 кг
Внутрішній діаметр:
32 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
Вага [кг]:
2,4 кг
Внутрішній діаметр:
32 мм
Висота [мм]:
41 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 060.137 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Висота | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 32 мм |
| Висота [мм] | 41 мм |
| Оригінальний номер | 500357265 |
| Розміри | ø32xø60x41 |
- Ціна: 284 ₴

