
Втулка 55x87x88x56 кабины Mercedes \6733170112 \ 011.233
- Готово до відправки
- Код: 011.233
441 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 55x87x88x56 кабіни Mercedes \6733170112 \ 011.233
| LEMFORDER 2660701 |
| Mercedes-BENZ 6733170112 |
| Mercedes-BENZ A6733170112 |
| FEBI BILSTEIN 18761 |
| LEMFORDER 26607 01 |
| Mercedes-BENZ 6733170112 |
| Mercedes-BENZ A6733170112 |
| PE AUTOMOTIVE 013.380-00A |
Висота [мм]:
56 мм
Вага [кг]:
2.32 кг
Внутрішній діаметр:
55 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
87 мм
Зовнішній діаметр 1 [мм]:
88 мм
Вага [кг]:
2,32 кг
Внутрішній діаметр:
55 мм
Висота [мм]:
56 мм
Зовнішній діаметр 1 [мм]:
88 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
87 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 011.233 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 56 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 87 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 55 мм |
| Висота [мм] | 56 мм |
| Оригінальний номер | 6733170112 |
| Марка | Mercedes |
| Розміри | ø55x87/88x56 |
- Ціна: 441 ₴

