
Палець 25x136,5 кабіни DAF 95XF,XF95 \1332194 \ 101.228
- Готово до відправки
- Код: 101.228
265 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палець 25x136,5 кабіни DAF 95XF,XF95 \1332194 \ 101.228
| 100.022-00A PE | 8300 SEM | 22655 FEBI | 5.65052 D. T | 1332194 | DAF |
| 0077390 | DAF | ||||
| 0077390 | DAF | ||||
| 1332194 | DAF |
Довжина [мм]:
136,5 мм
Вага [кг]:
0.491 кг
Зовнішній діаметр [мм]:
25 мм
Вага [кг]:
0,491 кг
Довжина [мм]:
136,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
25 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 101.228 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 25 мм |
| Довжина [мм] | 136,5 мм |
| Оригінальний номер | 1332194 |
| Розмір | d25x136,5 |
| Розміри | ø25x136,5 |
- Ціна: 265 ₴

