
Втулка 14x42,5x60 кабіни Renult MAGNUM \5001844625 \ 080.112
- Готово до відправки
- Код: 080.112
214 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 14x42,5x60 кабіни Renult MAGNUM \5001844625 \ 080.112
| RENAULT TRUCKS 5001844625 |
| DT 676552 |
| AUGER 53667 |
| DT 6.76552 |
| FEBI BILSTEIN 40824 |
| PE AUTOMOTIVE 250.114-00A |
| RENAULT TRUCKS 5001844625 |
| RENAULT TRUCKS 50 01 844 625 |
| RENAULT TRUCKS 50 01 844 625 |
| RENAULT TRUCKS 5001 844 625 |
| S-TR STR-120418 |
| STELLOX 87-08526-SX |
Висота [мм]:
60 мм
Вага [кг]:
0.98 кг
Внутрішній діаметр:
14 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
42,5 мм
Вага [кг]:
0,98 кг
Внутрішній діаметр:
14 мм
Висота [мм]:
60 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
42,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 080.112 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Висота | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 42.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 42,5 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 14 мм |
| Висота [мм] | 60 мм |
| Оригінальний номер | 5001844625 |
| Розміри | ø14xø42,5x60 |
- Ціна: 214 ₴

