
Сайлентблок кабіни Renult 12x40x41.5 \7420850895 \ 080.053
- Готово до відправки
- Код: 080.053
202 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок кабіни Renult 12x40x41.5 \7420850895 \ 080.053
| RENAULT TRUCKS 5010269380 |
| RENAULT TRUCKS 7420850895 |
| DT 676226 |
| AUGER 53608 |
| BERGKRAFT BK2929521SP |
| DT 6.76226 |
| FEBI BILSTEIN 27802 |
| PE AUTOMOTIVE 250.109-00A |
| RENAULT TRUCKS 5010269380 |
| RENAULT TRUCKS 50 10 269 380 |
| RENAULT TRUCKS 50 10 269 380 |
| RENAULT TRUCKS 5010 269 380 |
| SEM LASTIK 8294 |
| STELLOX 87-05609-SX |
| VOLVO 20850895 |
Висота [мм]:
41,5 мм
Вага [кг]:
0.68 кг
Внутрішній діаметр:
12 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
40 мм
Вага [кг]:
0,68 кг
Внутрішній діаметр:
12 мм
Висота [мм]:
41,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
40 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 080.053 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Висота | 41.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 12 мм |
| Висота [мм] | 41,5 мм |
| Оригінальний номер | 7420850895 |
| Розміри | ø12xø40x41,5 |
- Ціна: 202 ₴

