
Сайлентблок кабіни (16,5х60,5х68) Renault \7421271207 \ 080.043
- Готово до відправки
- Код: 080.043
259 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок кабіни (16,5х60,5х68) Renault \7421271207 \ 080.043
| VOLVO 20581381 |
| VOLVO 21271207 |
| RENAULT TRUCKS 5010316015 |
| RENAULT TRUCKS 7421271207 |
| DT 676550 |
| AUGER 53600 |
| DT 6.76550 |
| FEBI BILSTEIN 26963 |
| PE AUTOMOTIVE 250.112-00A |
| RENAULT TRUCKS 5010 316 015 |
| RENAULT TRUCKS 5010316015 |
| RENAULT TRUCKS 50 10 316 015 |
| RENAULT TRUCKS 50 10 316 015 |
| SEM LASTIK 10061 |
| STELLOX 87-05613-SX |
| VOLVO 20581381 |
| VOLVO 21271207 |
Висота [мм]:
68 мм
Вага [кг]:
1.56 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60,5 мм
Вага [кг]:
1,56 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Висота [мм]:
68 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 080.043 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 68 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 60.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60,5 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16 мм |
| Висота [мм] | 68 мм |
| Оригінальний номер | 7421271207 |
| Розміри | ø16xø60,5x68 |
- Ціна: 259 ₴

