
Втулка 25x70x10 стабілізатора Renult \5010316016 \ 080.017
- Готово до відправки
- Код: 080.017
131 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 25x70x10 стабілізатора Renult \5010316016 \ 080.017
| RENAULT TRUCKS 5010316016 |
| FEBI BILSTEIN 27801 |
| AUGER 52063 |
| BERGKRAFT BK2929421SP |
| FEBI BILSTEIN 27801 |
| RENAULT TRUCKS 50 10 316 016 |
| RENAULT TRUCKS 5010316016 |
| RENAULT TRUCKS 5010 316 016 |
| RENAULT TRUCKS 50 10 316 016 |
| SEM LASTIK 8293 |
Висота [мм]:
10 мм
Вага [кг]:
1.76 кг
Внутрішній діаметр:
25,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
70,5 мм
Вага [кг]:
1,76 кг
Внутрішній діаметр:
25,5 мм
Висота [мм]:
10 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
70,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 080.017 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 70.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70,5 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 25,5 мм |
| Висота [мм] | 10 мм |
| Вага | 0.084 кг |
| Оригінальний номер | 5010316016 |
| Розміри | ø25,5xø70,5x10 |
- Ціна: 131 ₴

