
Ремкомплект кабіни DAF 95XF,XF95,105 (d20xd90x70) \1314545S \ 050.563
- Готово до відправки
- Код: 050.563
2 889 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект кабіни DAF 95XF,XF95,105 (d20xd90x70) \1314545S \ 050.563
| DAF 1314545S |
| AUGER 55212 |
| BERGKRAFT BK28981021SP |
| BERGKRAFT BK2936521SP |
| BERGKRAFT BK7400545 |
| DAF 1314 545 |
| DAF 1314 545 S |
| DAF 1314 545/S |
| DAF 1314545S |
| FEBI BILSTEIN 19192 |
| SEM LASTIK 7989 |
| STELLOX 87-01808-SX |
| TEMPLIN 09.010.0279.708 |
Висота [мм]:
70 мм
Вага [кг]:
3.06 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
90 мм
Вага [кг]:
3,06 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Висота [мм]:
70 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
90 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.563 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 20 мм |
| Висота [мм] | 70 мм |
| Оригінальний номер | 1314545S |
| Розмір | d20xd90x70 |
| Розміри | ø20xø90x70 |
- Ціна: 2 889 ₴

