
Ремкомплект кабіни DAF (d20xd90x70) \050.513
- Готово до відправки
- Код: 050.513
3 819 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект кабіни DAF (d20xd90x70) \050.513
596210 Diesel Technic51896 AUGER
596210 Diesel Technic51896 AUGER
| 8364 SE-MBERGKRAFT BK2936621SP |
| DAF 0241496 |
| DAF 02414962 |
| DAF 1332194+1656266+139915 |
Висота [мм]:
70 мм
Вага [кг]:
4.1 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
90 мм
Вага [кг]:
4,1 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Висота [мм]:
70 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
90 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.513 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 20 мм |
| Висота [мм] | 70 мм |
| Розмір | d20xd90x70 |
| Розміри | ø20xø90x70 |
- Ціна: 3 819 ₴

