
Втулка підвіски (25,5х85х32) DAF \ACHF846 \ 050.115
- Готово до відправки
- Код: 050.115
274 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка підвіски (25,5х85х32) DAF \ACHF846 \ 050.115
| DAF ACHF846 |
| AUGER 53396 |
Висота [мм]:
32 мм
Вага [кг]:
0.47 кг
Внутрішній діаметр:
25,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
85 мм
Вага [кг]:
0,47 кг
Внутрішній діаметр:
25,5 мм
Висота [мм]:
32 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
85 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.115 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 32 мм |
| Внутрішній діаметр | 25.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 85 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 25,5 мм |
| Висота [мм] | 32 мм |
| Оригінальний номер | ACHF846 |
| Розміри | ø25,5xø85x32 |
- Ціна: 274 ₴

