
Втулка кабіни (14.5х40х80.5) DAF \1405552 \ 050.108
- Готово до відправки
- Код: 050.108
272 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка кабины (14.5х40х80.5) DAF \1405552 \ 050.108
| DAF 1405552 |
| AUGER 53389 |
| DAF 1403 400 |
| DAF 1405552 |
| DAF 1405 552 |
| DAF 1405 552 |
| FEBI BILSTEIN 44321 |
| STELLOX 87-08555-SX |
Высота [мм]:
80,5 мм
Вес [кг]:
1.33 кг
Внутренний диаметр:
14 мм
Наружный диаметр [мм]:
40 мм
Вес [кг]:
1,33 кг
Внутренний диаметр:
14 мм
Висота [мм]:
80,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
40 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.108 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 80.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 14 мм |
| Висота [мм] | 80,5 мм |
| Оригінальний номер | 1405552 |
| Розміри | ø14xø40x80,5 |
- Ціна: 272 ₴

