
Втулка підвіски (29х70х117) DAF \1405437 \ 050.101
- Готово до відправки
- Код: 050.101
303 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка подвески (29х70х117) DAF \1405437 \ 050.101
| DAF 1405437 |
| AUGER 53382 |
| DAF 1403 400 |
| DAF 1405 437 |
| DAF 1405437 |
| DAF 1405 552 |
| FEBI BILSTEIN 44321 |
Высота [мм]:
117 мм
Вес [кг]:
0.96 кг
Внутренний диаметр:
29 мм
Наружный диаметр [мм]:
70 мм
Вес [кг]:
0,96 кг
Внутренний диаметр:
29 мм
Висота [мм]:
117 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
70 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.101 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 117 мм |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 мм |
| Оригінальний номер | 1405437 |
| Розміри | ø29xø70x117 |
- Ціна: 303 ₴

