
Ремкомплект кабіни SCANIA (d20xd52x15) \1324713S \ 040.566
- Готово до відправки
- Код: 040.566
1 350 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект кабіни SCANIA (d20xd52x15) \1324713S \ 040.566
| SCANIA 1324713S |
| AUGER 53363 |
| BERGKRAFT BK293410121SP |
| DT 1.32685 |
| SCANIA 1324713S |
| SCANIA 1324713 S |
| STELLOX 87-01833-SX |
Висота [мм]:
15 мм
Вага [кг]:
0.56 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
52 мм
Вага [кг]:
0,56 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Висота [мм]:
15 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
52 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 040.566 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Марка | Scania |
| Сумісність із маркою | Scania |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 52 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 20 мм |
| Висота [мм] | 15 мм |
| Оригінальний номер | 1324713S |
| Розміри | ø20xø52x15 |
- Ціна: 1 350 ₴

