
Підшипник кабіни SCANIA M12x16x81x21 \1744210 \ 040.094
- Готово до відправки
- Код: 040.094
501 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кабіни SCANIA M12x16x81x21 \1744210 \ 040.094
| SCANIA 1364293 |
| SCANIA 1443114 |
| SCANIA 1504160 |
| SCANIA 1744210 |
| DT 122457 |
| AUGER 51745 |
| BERGKRAFT BK2934821SP |
| BERGKRAFT BK2935221SP |
| DT 1.22457 |
| FEBI BILSTEIN 18596 |
| PE AUTOMOTIVE 120.131-00A |
| SCANIA 001349846 |
| SCANIA 001364293 |
| SCANIA 001443114 |
| SCANIA 001504160 |
| SCANIA 001744210 |
| SCANIA 01349846 |
| SCANIA 01364293 |
| SCANIA 01443114 |
| SCANIA 01504160 |
| SCANIA 01744210 |
| SCANIA 1 349 846 |
| SCANIA 1364293 |
| SCANIA 1 364 293 |
| SCANIA 1 364 293 |
| SCANIA 1 364 293 |
| SCANIA 1 443 114 |
| SCANIA 1443114 |
| SCANIA 1 443 114 |
| SCANIA 1 443 114 |
| SCANIA 1504160 |
| SCANIA 1 504 160 |
| SCANIA 1 504 160 |
| SCANIA 1 504 160 |
| SCANIA 1744210 |
| SCANIA 1 744 210 |
| SCANIA 1 744 210 |
| SCANIA 1 744 210 |
| SCANIA 1744210S |
| SEM LASTIK 8347 |
| STELLOX 87-06601-SX |
| TEMPLIN 09.070.3001.240 |
Довжина [мм]:
81 мм
Висота [мм]:
17,7 мм
Вага [кг]:
1.88 кг
Розмір різьби:
M12x1,75
Висота 1 [мм]:
21 мм
Внутрішній діаметр:
16 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
54 мм
Вага [кг]:
1,88 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Висота 1 [мм]:
21 мм
Висота [мм]:
17,7 мм
Довжина [мм]:
81 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
54 мм
Розмір різьби:
M12x1,75
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 040.094 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 54 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16 мм |
| Розмір різьби | M12x1,75 |
| Вага | 0.18 кг |
| Оригінальний номер | 1744210 |
| Розміри | M12x1,75/ø16x81x21 |
- Ціна: 501 ₴

