
Гумова втулка кабіни Scania ø16xø61,5x70 \ 1892896 \ 043.143
- Готово до відправки
- Код: 043.143
368 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| AUGER | 80567 |
| DSS | 190190 |
| DT | 122652 |
| DT SPARE PARTS | 122652 |
| FEBI BILSTEIN | 44169 |
| PE AUTOMOTIVE | 12021600A |
| SCANIA | 1892896 |
| SEM LASTIK | 10978 |
| S-TR | STR1205152 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 043.143 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 61.5 мм |
- Ціна: 368 ₴

