
Гумова втулка кабіни Renault ø20xø65x55 \ 5010552346 \ 080.226
- Готово до відправки
- Код: 080.226
391 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| AUGER | 54354 |
| CASALS | 80462 |
| DSS | 690085 |
| DT | 676231 |
| GABRIEL | 55969 |
| RENAULT TRUCKS | 5010552346 |
| SPIDAN | 54354 |
| STELLOX | 8708545SX |
| S-TR | STR1204109 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 080.226 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
- Ціна: 391 ₴

