
Гумова втулка кабіни Scania ø24xø65x90,5 \ 1356668 \ 040.013
- Готово до відправки
- Код: 040.013
356 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| AUGER | 51739 |
| AUGER | 52842 |
| BIRTH | 51739 |
| CASALS | 6353 |
| DSS | 109087 |
| DT | 125021 |
| DT SPARE PARTS | 125021 |
| FEBI BILSTEIN | 05947 |
| LEMA | LE105308 |
| LEMA | LE105320 |
| MEYLE | 8340320775 |
| PE AUTOMOTIVE | 12300000 |
| PE AUTOMOTIVE | 12300000A |
| SCANIA | 1356668 |
| SCANIA | 320775 |
| SIDEM | 62365 |
| STELLOX | 8708515SX |
| S-TR | STR120519 |
| ST-TEMPLIN | 090103001950 |
| TEMPLIN | 090103001950 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 040.013 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 90.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
- Ціна: 356 ₴

